BLITE WHACK !


Odkąd w mojej szafie na dobre zagościł kapelusz nie brakuje mi pomysłów na kolejne stylizacje z jego wykorzystaniem. Były już jeansy, szorty - tym razem czas na dresy. I już po zapowiedzi posta widzę, że Wam się podoba i z niecierpliwością czekacie na kolejną dawkę zdjęć ! Zdjęcia wykonane zostały na terenie Soho Factory a więc miejsce doskonale znane wszystkim bywalcom eventów fashion. 
Dziś post, w którym chcę pokazać, że można nosić się zarówno wygodnie jak i modnie!
 Dresowe spodnie pochodzą z limitowanej kolekcji marki Klu. by Edyta Jermacz i są dostępnie wyłącznie w sklepie internetowym www.boutiquelamode.com 
Minęły już czasy kiedy dresy swoim kształtem przypominały spodnie z bajki Alladyn. Doskonale skrojone oraz zadbane o każdy szczegół charakterystyczny dla projektantki - mowa tu oczywiście o logo widniejące na pasie spodni. Waszą uwagę chciałbym zwrócić na materiał z jakiego zostały wykonane kieszenie. Jak już pewnie zauważyliście szarość oraz czerń to moje ulubione kolory, na które postawiłem i tym razem. 
Uwielbiam tank topy! A do mojej szafy dołączyły kolejne dwa- tym razem z jesiennej kolekcji marki Cheap Monday. Czarny mogliście zobaczyć w poście prezentowanym około tygodnia temu. Dziś czas na kolejny z przewrotnym napisem BLICK WHACK.  Na nogach jeden z najwygodniejszych butów jakie miałem - model Adidas Zx Flux!
Zerknijcie do galerii zdjęć!
buźka !

kapelusz HatHat
buty Adidas Zx Flux via www.hoodboyz.de
zegarek Casio 

Sprawdź również:

0 comments