Bomber jacket


Czy warto przywiązywać wagę do tego co nas otacza? Czy Ty zwracasz uwagę na to jaki świat jest wokół Ciebie piękny, klasyczny i harmonijny? W każdym, nawet najbardziej zaludnionym zakątku świata, możesz odnaleźć coś co Ciebie urzeka.


Dzisiejsza sesja jest zupełnie inna niż wszystkie dotychczas. Przestrzeń, która w czasie tworzenia otaczała mnie, sprawiała, że poczułem się wyjątkowo – jak artysta. Malarz maluje piękne obrazy, a Serafin, który uwiecznił ten moment, zrobił to w tak niespotykany i świetny sposób, że do tej pory nie mogę wyjść z podziwu.
Ja o sobie również mogę powiedzieć, że jestem artystą: komponuję, łączę i zestawiam w taki sposób poszczególne elementy garderoby, aby całość nie tylko współgrała, ale też zaskakiwała!
Czerń i biel, które kontrastują ze sobą, tak jak ogień i woda, podkreślały w ten sposób prostotę, porządek i spokój tego miejsca. Postanowiłem, że moja stylizacja również będzie klasyczna, harmonijna połączona z niewielkim elementem buntu. Kurtka wykonana z pianki jest projektem Filipa Rotha. To młody i utalentowany projektant, który właśnie rozpoczyna podbój Europy. Dość nietypowym elementem kurtki są gumowe paski, umieszczone z tyłu, na plecach. Wyglądają jak paski od spodni, które zostały wycięte i przymocowane do najmniej oczywistego elementu garderoby, z jakim mogłyby się połączyć. Pod spód założyłem czarny, grzeczny golf.  Miejskie wydanie połączone z grzecznościowym lookiem. Dla kontrastu, pod spodem znajduje się biały, przedłużany T-shirt, który kolorystycznie łączy się ze śnieżnobiałymi ,sportowymi butami marki American Eagle. Natomiast spodnie pochodzą z najnowszej kolekcji ZARA. Jeansy miejscami poprzecierane, na kolanach mają dziury, które sprawiają wrażenie wycinanki małego chłopca. To frywolność, a także przeciwieństwo uczniowskiego golfu. Pamiętam jak przez wielu nastolatków był znienawidzonym prezentem świątecznym… w tej chwili podbija on światowe wybiegi modowe, nie tylko dla kobiet.Całość - stylizacja, tło, miejsce sprawiają wrażenie tajemniczości, sekretu. Jest poważna, ale poprzez niektóre elementy zbuntowana, niespotykana i wyjątkowa. To wersja grzecznego looku z miejskim wydaniem, które na dodatek zostało utworzone w artystyczny sposób.
Sprawdź również:

0 comments