Włosy pełne witamin
To, że dzisiejszy facet coraz bardziej dba o sobie nikogo już nie dziwi.
Minęły czasy kiedy to mydło i szampon do włosów stanowiły wyznacznik męskości.
Odpowiednia dieta, trening, pielęgnacja twarzy a także włosów - to tylko niektóre elementy, na które mężczyźni zwracają uwagę dążąc do ideału. Dzisiejszy post poświęcony będzie włosom - a dokładnie ich odżywieniu.


Fundamentem pielęgnacji włosów jest dobranie odpowiedniego szamponu - jednak czasem to nie wystarcza i klucz do ich piękna tkwi w ich wnętrzu. Dla wielu z Nas nałożenie odżywki na włosy wciąż kojarzone jest z czymś niemęskim. Dlatego mam dla Was idealnie rozwiązanie!


Kilka dni temu otrzymałem przesyłkę od Hairvity. Przed podjęciem decyzji i przetestowaniem suplementu zapoznałem się z opinią osób, które już stosowały preparat i były pozytywnie zaskoczone jego działaniem. Kilka dni temu rozpocząłem kurację, która potrwa przez trzy najbliższe miesiące.Już po wypakowaniu z pudełka widać pełen profesjonalizm marki. Zalakowane opakowanie gwarantuje nam, że produkt jest pełnowartościowy. A w środku 60 sztuk niebieskich tabletek oznaczonych logo Hairvity. Zapach dość specyficzny - ale ma to pomagać- nie smakować.
Zestaw witam i mikroelementów takich jak : kolagen, biotyna, siarka, które mają zapewnić, by nasze włosy stały się mocniejsze i gęstsze.  Sesje zdjęciowe podczas, których moje włosy stylizowane są różnego rodzaju kosmetykami powoduje ich osłabienie a w konsekwencji wypadanie. Preparat ma za zadanie ograniczyć proces ich wypadania.
Jestem bardzo ciekawy efektów kuracji .
Po więcej informacji odsyłam Was na stronę Hairvity 

Przeczytajcie także opinię innych osób, które zakończyły kurację Hairvity - LINK 

Miłego dnia


Sprawdź również:

0 comments