Konferencja prasowa adidas adipureCi, którzy śledzą moje poczynania na snapchacie (REBELFASHION) - a jest Was już coraz więcej z pewnością widzieli relację z ostatniej konferencji prasowej na której mogłem gościć dzięki uprzejmości firmy COTY oraz marki adidas. Miejsce spotkania jak i sam gość specjalny nie były przypadkowe. Studio Be Active na warszawskim Mokotowie to miejsce stworzone z pasją do pracy z ludźmi. A skoro już mowa o marce adidas nie mogło zabraknąć jej ambasadorski - Ewy Chodakowskiej.

Na spotkaniu przestawiony został najnowszy produkt marki adidas - antyperspirant ADIPURE.
By Was nie zanudzać i nie rozpisywać się na temat samego kosmetyku wspomnę tylko w kilku zdaniach czym tak właściwie różni się on od innych antyperspirantów.

Zazwyczaj musieliśmy wybierać między skuteczną ochroną antyperspirantu a dezodorantem, który jedynie pozbywa się nieprzyjemnego zapachu, nie walcząc z potem. Adidas przedstawia nam pierwszy antyperspirant, który w swoim składzie nie zawiera soli aluminium i wykorzystuje technologię Cotton-tech. Działa ona podobnie jak gąbka, która pochłania pot dając nam uczucie świeżości. Gąbeczki bardzo szybko wysychają i odparowują wodę dzięki czemu ponownie są gotowe do działania.

Kosmetyk posiada bardzo przyjemny cytrusowy zapach: w wersji męskiej dodatkowo połączony z jaśminem i drzewem piżmowca oraz delikatne połączenie słodkich kwiatowych pyłków w wariancie dla pań.

Jednak nie sama konferencja prasowa wzbudziła tyle emocji lecz niespodzianka, o której Ewa wspomniała na samym początku spotkania. 
Wszyscy goście zostali zaproszeni na intensywny treningu, by na własnej skórze przetestować antyperspirant i sprawdzić jego działanie. By nie być gołosłownym podjąłem wyzwanie i stanąłem do walki nie tylko z Ewa ale i problemem poruszanym na dzisiejszej konferencji - mianowicie potem ! Nie sądziłem, że tak banalne ćwiczenia zniszczą faceta, który trzy razy w tygodniu chodzi na siłownię - a jednak !
Po treningu czekał na nas dietetyczny catering oraz upominki przygotowane przez markę adidas

Zakładając bloga nigdy nie sądziłem, że dojdę tak daleko i osiągnę tak wiele. Przez myśl mi nie przeszło, że kiedykolwiek będę miał okazję współpracować z marką adidas i oko w oko stanę z Ewą Chodakowską. Kochani to dowód na to, że jeśli czegoś bardzo chcecie to jesteście w stanie to osiągnąć. Miejcie marzenia i walczcie o nie !


Sprawdź również:

1 comments