Dr Martens x ZARA


Ostatni zaprezentowany na blogu post nie do końca przypadł Wam do gustu. Zdania były podzielone - jednym spodobało się to, że pojawiło się coś nowego i zabawiłem się modą - innym natomiast nie spodobały się wysokie skarpetki czy też długość spodni, która zaburzyła proporcję sylwetki. Ale o to tu właśnie chodzi. W modzie nie można dogodzić każdemu- tu każdy będzie miał odmienne zdanie.

Dziś kolejna dawka inspiracji i tak bardzo lubiana przeze mnie czerń.
Ale nie do końca bo została ona przełamana wysokimi, skórzanymi butami w bardzo modnym bordowym kolorze. Już po liczbie wiadomości jaką otrzymałem na instachacie po opublikowaniu zdjęcia widzę, że przypadły Wam one do gustu. To jesiennym model marki Dr Martens, który postanowiłem wykorzystać jeszcze do letniej stylizacji.

Szorty to zdobycz ostatnich wyprzedaży w Zarze. Spodnie mają z przodu zaszewki i idealnie pasują do białej koszuli - tworząc w takim połączeniu elegancki look.
Góra zestawienia to luźna bluza z aktualnej kolekcji Zary. Pod spód założony został czarny, obszerny t-shirt. Uzupełnieniem całości są dodatki marki Komono - zegarek na skórzanym pasku oraz okulary przeciwsłoneczne. Możecie także zauważyć przywiązaną do szlufki spodni - czarno-białą bandanę.
Zapraszam Was do obejrzenia galerii zdjęć :)Sprawdź również:

0 comments