Wybielania zębów lampą Beyond

Efekt uzyskany po wybielaniu lampą Beyond w Luxdentic Centrum Stomatologii

Z określeniem:  "jak Cię widzą, tak Cię piszą" mógłby zgodzić się każdy z Was. 
W moim zawodzie wygląd odgrywa kluczową rolę. Zarówno w naszym życiu osobistym jak i zawodowym zadbana cera oraz piękny uśmiech to już połowa sukcesu. 
Zęby podobnie jak fryzura, makijaż oraz ubiór mogą przyciągnąć spojrzenia lub odstraszyć swoim wyglądem. Śnieżnobiały uśmiech dodaje nam nie tylko uroku ale także pewności siebie i sprawia, że częściej chcemy się uśmiechać. 
To wizytówka każdego z Nas, dlatego powinniśmy zadbać o to, by nasze zęby były piękne i lśniące.


Czasami jednak codzienna pielęgnacja - a więc ich szczotkowanie nie pomaga i zęby zaczynają żółknąć. Przyczyny mogą być bardzo różne: złe nawyki żywieniowe, picie kawy oraz palenie papierosów.

Sprawdzenie odcienia zębów przed wybieleniem

Czyszczenie zębów sodą oczyszczoną, sokiem z cytryny czy też płukanie ich solą chyba każdy ma już za sobą. Trzeba pamiętać jednak, że wszystkie wymienione wyżej sposoby dają krótkotrwały efekt i negatywnie wpływają na nasze szkliwo. 

Dzisiejszy post to wizyta w Luxdentic Centrum Stomatologii na warszawskiej Pradze. Dokładnie rok temu, w tym samym miejscu zasiadłem po raz pierwszy na fotelu i poddałem się zabiegowi wybielania zębów lampą Beyond. Profesjonalna obsługa oraz wyspecjalizowany sztab ludzi pracował nad tym, bym wyszedł ze śnieżnobiałym uśmiechem na twarzy. Wracam ponownie, by znów cieszyć się pięknym uśmiechem i zarażać nim wszystkich dookoła.

Zęby przed zabiegiem wybielania lampą Beyond

Sam zabieg trwa około 45 min i podzielony jest na trzy sesje każda po 15 min w zależności od oczekiwań pacjenta. Wybielanie polega na nałożeniu na nasze zęby specjalnego żelu wybielającego, który jest aktywowany poprzez światło akceleratora. Przyśpiesza ona przenikanie żelu do zębiny, w wyniku czego widoczne przebarwienia są natychmiast rozbite.

  
W moim przypadku uzyskałem kolor o 2 odcienie jaśniejszy od wyjściowego. Zarówno przed, jak i po wykonanym zabiegu musimy pamiętać o kilku zaleceniach, by był on w stu procentach zadowalający. Przede wszystkim nasze zęby muszą być całkowicie zdrowe. Bardzo często tuż po zakończeniu możemy odczuwać nadwrażliwość zębów. To normalne zjawisko i ustępuje zazwyczaj już po kilku godzinach. Dla pogłębienia efektu przez następne dwa tygodnie należy utrzymać białą dietę- unikać kawy, herbaty oraz czerwonego wina.Koszt takiego zabiegu w Luxdentic Centrum Stomatologii to 800 zł.
Jednak dla wszystkich moich czytelników przygotowaliśmy specjalny rabat i na hasło: "rebelfashionstyle" otrzymacie 10 % zniżki. Myślę, że jest to świetna cena w porównaniu do konkurencji. Słuchajcie nie ma co się rozpisywać, bo efekty zabiegu sami możecie zobaczyć na zdjęciach. 
Jestem ciekawy jak Wy podchodzicie do tematu wybielania zębów. 
Czy uważacie, że jest to zabieg, który jest wart swojej ceny? 
Czy mieliście już kiedyś wybielane zęby i czy byliście zadowoleni z jego efektów ?

Pamiętajcie także, by śledzić mnie na instagramie oraz fanpage'u  :)

Trzymajcie się !

Sprawdź również:

0 comments