10 NAJMODNIEJSZYCH PŁASZCZY NA ZIMĘ


Pierwsze zimowe przymrozki i spadające płatki śniegu za nami. Wybierając klasyczny płaszcz, szaloną bomberkę czy puchową kurtkę coraz częściej zastanawiamy się nie tylko nad tym, czy jest ciepła i przetrwamy w niej 20 stopniowe mrozy, ale skupiamy się również nad tym czy jest modna, w odpowiednim kolorze i stylu, który lubimy. 

W jakie odzienie wierzchnie najlepiej zainwestować? 
KLASYCZNE. Takie, które jest proste, ale co za tym idzie również eleganckie i ponadczasowe. Dzięki temu, zainwestowane pieniądze, okażą się strzałem w dziesiątkę, którego nie będziemy żałować! Takim przykładem może być płaszcz, wykonany z ciepłej wełny. Świetnie sprawdzi się podczas eleganckiej kolacji, a nawet weekendu w stylu casual. 

Mój ostatni post odnosi się do tego, jak połączyć prosty płaszcz z nowoczesnym wydaniem stylu „wygodnego”. Uniwersalność jest po prostu w cenie. Rozwiązanie dwa w jednym. Jednakże nie musisz marzyć tyko o wełnianym płaszczu! Wolisz styl militarny a może lepiej czujesz się w sportowej odsłonie? To są właśnie trzy główne nurty tej zimy, którymi zachwycają się najlepsze domy mody. 

Tak naprawdę wybór należy do Ciebie! Tylko pozwól mi siebie zainspirować Ciebie! Poniżej prezentuję Wam 10 modeli płaszczy – od street stylu, poprzez militarny klimat aż do klasycznej elegancji. Który płaszcz trafił w Wasz gust? Czekam na Wasze komentarze :) 
Enjoy!

ZARA 599 zł

 KIOMI 419 zł 

 MANGO 139 euro

 ZARA 599 zł

 H&M 799 zł

 ZARA 459 zł

 SHINE ORIGINAL 549 zł

MANGO 70 euro

 ZARA 599 zł

H&M 399 zł


MIEJSKIE INSPIRACJE
Sprawdź również:

0 comments