Timberland Look

Timberland look

Tworząc kolejne posty dla Was, moich czytelników, staram się ukazywać najmniejszą cząstkę siebie. Skupiam się na tym, by prezentowane zdjęcia były poprawne technicznie, a opisywany produkt został dobrze wyeksponowany.  Najważniejsze jednak jest oddanie klimatu sesji oraz to, by ubranie było spójne z tematyką zdjęć. To trochę jak tworzenie obrazu. Starasz się dobrać odpowiednie kolory, przygotować pasujące tło, dzięki czemu później możesz opowiedzieć ciekawą historię. 

Timberland look
kurtka model Ragged 3in1 Timberland bluza model Exeter RV Timberland / buty model Newmarket 6IN Wedge Timberland  spodnie model Stickeer Diesel 

Niewielki lasek z przygotowanym paleniskiem nad brzegiem Wisły oraz most w tle sprawiły, że choć na chwilę oderwaliśmy się od miejskiej, dudniącej życiem dżungli. Przed nami stało nie lada wyzwanie. Grad i sesja zdjęciowa? Nawet ten aspekt nadał zdjęciom dramaturgii i niezwykłego klimatu. 

Timberland look

Artykuł ten jest sesją wizerunkową dla marki Timberland, z którą w tym roku udało mi się nawiązać współpracę.

Timberland look

W ostatnim poście prezentowałem klasyczny model Timberland (link tutaj), natomiast dziś przyszła pora na nową odsłonę butów drwala. Ich miejska wersja podobnie jak jej poprzednik, w całości została wykonana ze skóry. Różni się jedynie podeszwą, zrobioną z niezwykle lekkiej gumy, tym samym nie tracąc na przyczepności podłoża, dzięki czemu zapewniony został komfort noszenia.

Timberland look

Timberland look

Kurtka Ragged 3in1 to wodoodporna propozycja od Timberland, która sprawdzi się w każdej sytuacji. Zastosowany system Compatible Layering System daje nam aż 3 możliwości noszenia naszej Ragged 3in1 - kurtka, polar a może ciepłe okrycie z polarem? Wybór należy do Ciebie! Model ten występuje w dwóch wariantach kolorystycznych. Ja osobiście postawiłem na mocny i wyrazisty kolor żółty, który podczas jesiennych szarych dni, napawa optymizmem, a przede wszystkim wyróżnia z tłumu. 

Timberland look

Jesienią wygoda to podstawa, dlatego też postawiłem na miękką bluzę z kapturem i ściągaczami, które dodatkowo ochronią przed chłodem. Uzupełnieniem całości są czarne i klasyczne spodnie marki Diesel.

Timberland look

Krótko podsumowując to dobra opcja dla miejskich mężczyzn, ceniących wygodę i komfort, a przy tym pamiętających co w jesiennych trawach piszczy!

Timberland look

Timberland look


Sprawdź również:

6 comments