PROPOZYCJE BUTÓW NA ZIMĘ


Skoro już jesteś na moim blogu to znak, że moda męska ma dla Ciebie znaczenie i sam fakt, że ma być ona praktyczna i użyteczna już nie wystarczy. W dużym stopniu kierujemy się względami estetycznymi, czyli jak prezentujemy się w danej rzeczy i czy jest ona spójna z resztą zestawienia - chodź jak wiemy, w modzie bywa z tym różnie. 
Połowa listopada to tak naprawdę ostatni dzwonek dla wszystkich tych, którzy nie zdecydowali się na zakup zimowego obuwia. Kupno butów na zimę to co roku wielki dylemat dla wielu panów. Moda męska podobnie jak damska zmienia się w zawrotnym tempie - jednak można zauważyć, że niektóre rzeczy, mimo upływu lat, wciąż pozostają na topie.
 Dzisiejszy post to propozycja 10 modeli butów, które w większości pochodzą z dobrze Wam znanych sieciówek a do złudzenia przypominają projekty wielkich domów mody.
Prezentowane w poście zamszowe botki czy wojskowe oficerki, to tylko niektóre z propozycji obok których nie przejdziesz w sklepie obojętnie. 

Zerknijcie i powiedzcie, który z modeli najbardziej Wam przypadł do gustu :)
Enjoy !


 ZARA 399zł 

 ZARA 299 zł

 GANT 739 zł

AXEL ARIGATO 180 euro

ZARA 299zł

 MANGO 370zł

TOPMAN 255zł

AXEL ARIGATO 175euro
H&M 299zł

DR. MARTENS 719zł

MIEJSKIE INSPIRACJE


Sprawdź również:

1 comments

  1. Całkiem ciekawe propozycje, a zima już za pasem, powoli można szukać czegoś wyjściowego. U mnie też zimą zaczyna się sezon sportowy na hali, tak obowiązkowym zakupem są halówki adidas - mam te sprawdzone.

    OdpowiedzUsuń