Jordan Advanced - nowe oblicze szczoteczki do zębów

Jordan Advanced - nowe oblicze szczoteczki do zębów

Zarówno w naszym życiu osobistym jak i zawodowym zadbana cera oraz piękny uśmiech to już połowa sukcesu. Śnieżnobiały uśmiech dodaje nam nie tylko uroku ale także pewności siebie. Sprawia, że częściej chcemy się uśmiechać, budząc tym samym zaufanie i sympatię innych. Nieestetyczne zęby sprawiają, że są źródłem wielu kompleksów i wycofania ich właściciela. 

Jak dbać o zęby, aby były zdrowe i służyły nam przez całe nasze życie?
Co zrobić, by cieszyć się zdrowym uśmiechem? 


Jordan Advanced - nowe oblicze szczoteczki do zębów

W moim zawodzie wygląd to podstawa. 
Błysk w oku i piękny uśmiech to nieodłączny element każdego spotkania z klientem. 
Po upływie niespełna roku i konsultacji z doktorem Cićkiewiczem po raz kolejny zdecydowałem się na wybielanie zębów, tym razem metodą nakładkową. Efekt jaki uzyskaliśmy przerósł moje najśmielsze oczekiwania. 

Samo wybielanie to jedynie połowa sukcesu. By jak najdłużej cieszyć się białym uśmiechem muszę jednak pamiętać o prawidłowej higienie jamy ustnej. 

Dzisiejszy post to efekty współpracy z marką Jordan, która zaprosiła mnie do swojego nowego projektu. Chcemy zwrócić Waszą uwagę na główne elementy higieny jamy ustnej i zachęcić do jej codziennej pielęgnacji. 

Jordan Advanced - nowe oblicze szczoteczki do zębów

Szczotkuj ! 
Codzienne czyszczenie zębów co najmniej dwa razy dziennie, jest kluczowe w walce o piękny uśmiech. To od nas zależy jakiej szczoteczki użyjemy. Zarówno elektryczna jak i manualna bardzo dobrze spełnia swoje zadanie, jeśli tylko szczotkujemy zęby odpowiednio długo i robimy to dokładnie. 

Jordan Advanced - nowe oblicze szczoteczki do zębów

Regularna wymiana szczoteczki jest niezwykle ważna dla skutecznego oczyszczania zębów i dziąseł. Często zapominamy, że po upływie 3 miesięcy, należy użyć nowej szczoteczki, ponieważ po tym czasie traci ona swe pierwotne właściwości, włosie odkształca się i gorzej czyści zęby. Co najważniejsze jest bombą bakteriologiczną. 

Jordan Advanced - nowe oblicze szczoteczki do zębów

Ciekawym rozwiązaniem jest wprowadzenie przez markę Jordan odświeżonej linii szczoteczek Advanced, które przypominają o ich zmianie. 
Nowa wersja posiada granatowe włosie Change MeTM, które po 3 miesiącach regularnego szczotkowania zębów odbarwia się na kolor biały, sygnalizując potrzebę wymiany szczoteczki na nową. 

Jordan Advanced - nowe oblicze szczoteczki do zębów

Jordan Advanced - nowe oblicze szczoteczki do zębów

Nitkuj ! 
Aby skutecznie zadbać o zęby, powinniśmy również za każdym razem dokonywać oczyszczenia przestrzeni międzyzębowych za pomocą nici dentystycznych, które zwykle zawierają fluor. Dotrą tam, gdzie zwykła szczoteczka nie sięga. 
Zęby mają 5 stron, szczoteczką czyścimy tylko 3. Tu też mam dla Was fajną propozycję od marki Jordan: dla tych co nie umieją stosować nici - Floser 3w1 (połączenie wykałaczki, nici i czyścika do języka), a dla kawoszy i palących papierosy polecam nić Jordan Whitening, która dba o naturalną biel naszych zębów.

Jordan Advanced - nowe oblicze szczoteczki do zębów

 Floser 3w1 Jordan

Płucz! 
Specjalistyczne płyny do płukania jamy ustnej usuną pozostałe resztki pokarmu, zniszczą bakterie oraz przywrócą odpowiedni odczyn pH w ustach.

Pamiętajcie, że nie obędzie się także bez kontrolnych wizyt u stomatologa mających na celu piaskowanie zębów oraz ich fluoryzację.


By zachęcić Was do codziennej pielęgnacji jamy ustnej wraz z marką Jordan przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do zgarnięcia jest 5 rodzinnych zestawów z najnowszymi szczoteczkami Advanced. Więcej szczegółów niebawem na moim instagramie -> LINK 


Sprawdź również:

2 comments

  1. Tak jak zazwyczaj przy zakupie szczoteczek pomijałem tę markę, tak teraz zacząłem zwracać na nią większą uwagę i musze powiedzieć, że mają dosyć ciekawą ofertę. Najlepszym dla mnie produktem są jednak nici - jedna z najlepszych jakie spotkałem na rynku i stosuję regularnie. Fajna opcja to te wykałaczki z nicią (podobne rozwiązanie widziałem w jednym z dyskontów), jednak to dobra opcja na higienę "na mieście", jednak tradycyjnej nici dla mnie nie zastąpi.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten pan ma naprawdę bardzo ładne zęby, sama też takie chcę mieć dlatego zapisałam się już na wizytę do https://zmienswojusmiech.pl/portfolio/stomatologia-estetyczna/. Samo szczotkowanie i nitkowanie nie da mi niestety takiego uśmiechu. Muszę mieć założone kilka licówek na przednie zęby, mam nadzieję, że potem będę uśmiechać się już tylko od ucha do ucha :)

    OdpowiedzUsuń