Ilsho - bo kocham zakupy

W dniu dzisiejszym tworzę dla Was kolejny wpis związany z modową aplikacją ilsho. Krótko przypominając ilsho to Twój i mój modowy zakątek, dzięki któremu możesz inspirować, pytać innych o zdanie, przeglądać stylizacje i odkrywać stylowe świeżynki. Aplikacja rozwija się w szybkim tempie i stale przybywa jej użytkowników. Jeżeli jeszcze nie dołączyłeś do grona modowych maniaków, pobierz aplikację już teraz z Google Play lub App Store i czerp z niej nieograniczoną inspirację. Więcej możecie przeczytać tutaj.
Przechodząc do sedna, nowa funkcjonalność o której chcę wam opowiedzieć dotyczy personalizacji poszukiwanych produktów. Lubimy to, co jest „szyte na miarę”, tylko dla nas. To sprawia, że czujemy się wyjątkowi i ważni. Twórcy aplikacji zadbali o to, sprawiając, że moda i Twój gust są dla nich najważniejsze.
Personalizacja w ilsho umożliwia zapisania nowych, zdefiniowanych zakładek. Wystarczy sprecyzować to, czego szukamy, zapisać filtr i gotowe! Dzięki tej unikalnej funkcji, za każdym razem, kiedy produkty, których poszukujemy zostaną dodane do ilsho, zobaczymy je w swoich spersonalizowanych zakładkach. Dzięki temu widzimy to, czym jesteśmy faktycznie zainteresowani w danej chwili.
Z całą pewnością na plus, przemawia utworzenie poszczególnych kategorii – dla niej/niego/chłopca/dziewczynki. Dzięki temu, zainteresowani znajdą konkretnie to, czego szukają. Przechodząc dalej, możemy wybrać podkategorię. Nie trzeba przewijać i szukać interesującej nas kurtki, pomiędzy niezliczoną ilością swetrów, golfów, koszul, spodni, spodenek, marynarek… To nie wszystko. Możemy wybrać również swoją ulubioną markę odzieży oraz przedział cenowy, który w chwili obecnej jest na naszą kieszeń. Zaznaczamy opcję – sklep stacjonarny czy internetowy i sprawdzamy dostępne produkty. Co za oszczędność czasu!
Podsumowując - moda wkracza w nowy, technologiczny wymiar. Według mnie to bardzo dobrze, ponieważ połączenie tego co inspiruje, zachwyca i w dodatku nadąża za przyszłością jest wręcz niesamowite. Co Wy uważacie o ilsho? Korzystacie? Jest dla Was inspirującym źródłem? Zostawcie swoją opinię w komentarzu!

Sprawdź również:

0 comments