But first, coffee!

Jak pewnie zauważyliście ostatnimi czasy swoje działania przeniosłem głównie na instagram- to tam będzie mnie coraz więcej. A to dlatego, że każdy z Nas lubi prostą formę przekazu jaką są zdjęcia i prezentowane na instastory filmy.
Dziś powracam na chwilę na bloga, by zaprezentować Wam kolejną stylizację. 
Zdjęcia wykonane zostały zaraz po spotkaniu z klientem pewnej marki, którą już niebawem będę prezentował na swoim blogu. Elegancki look podkreślony stylowym zegarkiem pozwoli Nam zyskać zainteresowanie rozmówcy oraz da mu świadomość naszego profesjonalnego podejścia i zachęci do podjęcia współpracy.  A jeśli rozmawiamy już o zegarkach, to ceniona przeze mnie marka Albert Riele wypuściła właśnie najnowszy model Challenger. Chyba każdy z Was zgodzi się ze mną, że wygląda on zjawiskowo. To ostatni dzwonek, by upolować coś jeszcze na wyprzedażach. Przykładem na to są zakupione w Zarze skórzane loafersy oraz elegancka koszula.

spodnie H&M Trend
zegarek Albert Riele via Apart
buty Zara

hair Alka Dębowska

Sprawdź również:

2 comments

  1. Od dłuższego czasu śledzę Twój blog i social media i muszę przyznać, że Twój kontent jest coraz lepszy. Co do stylizacji jest po prostu super, a same loafersy spróbuję jeszcze dorwać :)

    OdpowiedzUsuń
  2. A nie każdy :) jestem z blogowych czasów, więc bardziej lubię oglądać blogi. Chyba nigdy nie zaangażuję się w instagrama tak jak w bloga.

    Zdjęcia super!

    OdpowiedzUsuń