Classy look

Pogoda w Polsce szybko postawiła mnie na nogi i pozwoliła zapomnieć o 30 stopniowym żarze lejącym się z nieba oraz promieniach słonecznych, które ciepło otulały moje ciało. 
Pora rozejrzeć się za okryciem, które uchroni nas od deszczu i wiatru a przy tym wciąż pozostanie stylowe. 
Dzisiejsza propozycja to ponadczasowa klasyka, która zawsze się obroni. Inspiracją do stworzenia posta był niedawno odwiedzony przeze mnie Paryż, w którym zakochałem się od pierwszego wejrzenia. Malownicze uliczki z kawiarniami wypełnionymi po brzegi ludźmi sprawiają wrażenie, że czas zatrzymał się w miejscu i każdy ma chwilę wytchnienia. 
Ciemno granatowy płaszcz zestawiony został z szarym golfem i odważnym akcentem w postaci białych spodni, które coraz częściej znajdują uznanie wśród panów. Nie byłbym sobą, gdybym klasyki nie przełamał nowoczesnym elementem w postaci smartwatch'a marki Skagen (SKT1113)
Model od razu spotkał się z moim uznaniem. Zaskakuje ponadczasowym duńskim designem ale co najlepsze funkcjonalnością. Wbudowane oprogramowanie treningowe idealnie sprawdzi się podczas aktywności fizycznej. Zegarek wyposażony został w funkcję mierzenia kroków, umożliwia jednocześnie pomiar spalonych kalorii oraz długość trasy, jaką przebyliśmy. Wbudowany Bluetooth pozwala na bezprzewodową łączność ze smartfonem i sterowanie jego funkcjami z poziomu zegarka. Nie zapomnijmy o najważniejszym- czas odmierza bardzo dokładny mechanizm kwarcowy zasilany baterią. 
Mam nadzieję, że dzisiejszy post przypał Wam do gustu bo już za kilka dni kolejna jesienna propozycja :)

płaszcz / golf ZARA  spodnie H&M  buty ZARA   zegarek Skagen 

Sprawdź również:

0 comments