Down jacket & Fossil Q Explorist

I chodź z natury jestem osobą ciepłolubną i nie przepadam za chłodnymi miesiącami to jednak one tak naprawdę dostarczają mi najwięcej inspiracji. Znienawidzony przez Nas w dzieciństwie ubiór "na cebulkę" z upływem czasu zyskuje w oczach i zaczynamy dostrzegamy jego uroki.

A skoro już mówimy o nadchodzących chłodach warto zaopatrzyć się w ciepłą i stylową kurtkę puchową, która nie zamierza szybko wyjść z mody. Moja pochodzi z najnowszej kolekcji Bershka - podobnie jak czarna bluza z wyszywanymi elementami. A jak przystało na miejski look nie zabrakło w nim wypełnionego po brzegi funkcjonalnością zegarka. Tym razem testowałem kolejną funkcję smartwach'a marki Fossil (model FTW4004) a mianowicie pomiar mojej aktywności. Wyobraźcie sobie, że podczas robienia zdjęć zrobiłem 2360 kroków i spaliłem ok. 27 kcal.

Mój postawiony cel to 10 000 kroków dziennie ale przy tak aktywnych dniach jakie mam ostatnio to nie problem. Co więcej Fossil Q Explorist, dzięki wbudowanemu mikrofonowi, może być sterowany głosem. W zegarku warto zwrócić uwagę na fenomenalny, nowoczesny system zmiany paska. Teraz już nie potrzeba specjalnych narzędzi czy wizyty u zegarmistrza aby założyć nowy pasek. Wystarczy wypiąć system mocowania za pomocą specjalnej dźwigni umieszczonej po wewnętrznej stronie paska i cieszyć się nowym designem zegarka.
kurtka, bluza Bershka / spodnie Diesel / buty Timberland / zegarek Fossil / czapka New Era

Sprawdź również:

4 comments

  1. Can truly relate and retain this outstanding post. Very well written. replica watches india

    OdpowiedzUsuń
  2. very nice post can you please check https://kikusernameslist.com/kik-Girl to meet new people on kik messenger

    OdpowiedzUsuń
  3. very nice post keep up the good work you can use funny cheesy pick up lines to your crush and impress her

    OdpowiedzUsuń