Down jacket & Fossil Q Explorist

I chodź z natury jestem osobą ciepłolubną i nie przepadam za chłodnymi miesiącami to jednak one tak naprawdę dostarczają mi najwięcej inspiracji. Znienawidzony przez Nas w dzieciństwie ubiór "na cebulkę" z upływem czasu zyskuje w oczach i zaczynamy dostrzegamy jego uroki.

A skoro już mówimy o nadchodzących chłodach warto zaopatrzyć się w ciepłą i stylową kurtkę puchową, która nie zamierza szybko wyjść z mody. Moja pochodzi z najnowszej kolekcji Bershka - podobnie jak czarna bluza z wyszywanymi elementami. A jak przystało na miejski look nie zabrakło w nim wypełnionego po brzegi funkcjonalnością zegarka. Tym razem testowałem kolejną funkcję smartwach'a marki Fossil (model FTW4004) a mianowicie pomiar mojej aktywności. Wyobraźcie sobie, że podczas robienia zdjęć zrobiłem 2360 kroków i spaliłem ok. 27 kcal.

Mój postawiony cel to 10 000 kroków dziennie ale przy tak aktywnych dniach jakie mam ostatnio to nie problem. Co więcej Fossil Q Explorist, dzięki wbudowanemu mikrofonowi, może być sterowany głosem. W zegarku warto zwrócić uwagę na fenomenalny, nowoczesny system zmiany paska. Teraz już nie potrzeba specjalnych narzędzi czy wizyty u zegarmistrza aby założyć nowy pasek. Wystarczy wypiąć system mocowania za pomocą specjalnej dźwigni umieszczonej po wewnętrznej stronie paska i cieszyć się nowym designem zegarka.
kurtka, bluza Bershka / spodnie Diesel / buty Timberland / zegarek Fossil / czapka New Era

Sprawdź również:

4 comments