Emporio Armani Connected x Cord Jacket

Wraz z końcem listopada i początkiem grudnia przychodzi najbardziej pracowity czas jeśli chodzi o bloga. To ostatni dzwonek, by przygotować propozycje świątecznych prezentów oraz pochwalić się propozycjami na sylwestra. Na szczęście nie trzeba o tym wszystkim pamiętać, bo od tego są właśnie inteligentne smartwatch'e, które prócz standardowych opcji zegarka pozwolą zaplanować nasz dzień oraz powiadomią nas o nadchodzących wydarzeniach. Interesują się nimi zwłaszcza Ci, dla których liczy się styl i marka. Do grona luksusowych modeli dołącza Armani, czyli kolejna firma odzieżowa, która chce próbować swoich sił w świecie technologii. Jak na gadżeciarza przystało, nie mogłem się oprzeć, by go nie przetestować (model ART5000)
Nie wiem jak Wy ale ja będąc dzieckiem nie przepadałem za sztruksem. W tej chwili przeżywa on swoje odrodzenie i nie wiem, czy to za sprawą narzuconej przez sieciówki mody, ale jestem w stanie przyznać, że zaczął mi się on nawet podobać!
Sprawdźcie propozycję, którą dziś dla Was przygotowałem i bądźcie czujni, bo już niebawem szykuje się dużo świątecznych postów.
buty Dr.Martens, spodnie Zara, kurtka Zara, golf Zara, zegarek Armani Connected 

Sprawdź również:

2 comments

  1. Super stylizacja, idealna na co dzień np. na miasto bo jest wygodna, ale i stylowa :). Co do sztruksu to nadal mam do niego uraz właśnie z powodu dzieciństwa i szczerze mówiąc wciąż mi się nie podoba. Jedynie jestem w stanie założyć sztruksową kurtkę, wszystko inne odpada :D.

    OdpowiedzUsuń