Pogoda w kratę

Mimo, że ostanie dni stają się coraz zimniejsze - nie daj się chłodom i postaw na jesienny look, który będzie cieplejszy niż niejeden letni dzień. Ostatnie dwa posty na moim blogu to propozycje klasycznych płaszczy. Czas na zmiany. Ciepła kurtka z miękkiej i ciepłej bawełny w amerykańską zieloną kratę z kołnierzem z czarnego polaru to must have, który powinien pojawić się w garderobie każdego mężczyzny.

Marka Wrangler zadbała o każdy szczegół, by inspirowana na ubiór roboczy drwali lub myśliwych kurtka wyróżniała się z tłumu. Jesień wcale nie musi być szara! Postaw na kolor! Zamszowe buty w kolorze butelkowej zieleni idealnie nawiązują do góry.

Jeśli chodzi o detale - to ostatnio nie ma dnia, bym nie rozstawał się z moim najnowszym gadżetem, a mianowicie hybrydowym zegarkiem Emporio Armani Connected.
Zegarki Emporio Armani kojarzą się z luksusem i klasą, ale czy kojarzą się również z technologią? Teraz już tak! Duże zaskoczenie ze strony marki, która do swojej kolekcji wprowadziła męskie Smartwatch'e. Połączenie technologii z unikatowym stylem sprawia, że czasomierz nie będzie tylko dodatkiem, ale również ułatwi codzienne czynności.

Jak przystało na prawdziwego gadżeciarza uwielbiam urządzenia po brzegi wypełnione funkcjonalnością. Ciągle życie w biegu sprawiło, że już niejednokrotnie po zakończonym spotkaniu w kawiarnii zostawiłem swój telefon na stoliku. Dzięki opcji "znajdź telefon" w hybrydzie zostałem bezbłędnie poprowadzony do mojej zguby.

Kolejny plus tego urządzenia to bateria, której nie trzeba ładować. Zegarek posłuży nam dobrych 6 miesięcy, po których da nam znać, że pora wymienić ją na nową. Powiadomienia wysyłane do zegarka przypominają mi o zaplanowanych spotkaniach. A skoro o spotkaniu mowa - muszę Was już niestety opuścić bo za chwilę kolejne zdjęcia. Dla zainteresowanych podam tylko link do zegarka LINK


Sprawdź również:

0 comments