Coat & Skagen Connected

Wykorzystując ostanie promienie słoneczne oraz nieco cieplejsze dni grudniowych poranków prezentuję Wam moją kolejną stylizację. Jej bazą jest ciepły, wełniany golf, który idealnie współgra z płaszczem w kratkę. To moja zdobycz z wyprzedaży:) Dół stylizacji to jasne jeansy o marchewkowym kroju oraz ulubiony model butów tego sezonu - Martensy! Nie obyło się bez dodatków w postaci luźno przerzuconej przez ramie "nerki" oraz klasycznego, wiernego duńskiemu designowi zegarka marki Skagen. Mniej znaczy więcej to kluczowe motto opisujące styl marki.

Smartwatch hybrydowy Skagen Connected pomoże nam policzyć kroki, które zrobimy każdego dnia, poinformuje nas o ilości wypitej wody, żeby nasz organizm działał jak w zegarku, pozwoli też wyznaczać cele i śledzić postępy w ich realizacji, poprzez aplikacje dostępne dla systemów iOS i Android.

Wibracja - którą poczujemy na nadgarstku - da nam sygnał o powiadomieniach z naszego smartfona. Otrzymamy najświeższe informacje bez wykonywania dodatkowych czynności. Możemy również spersonalizować swoje inteligentne urządzenie, na przykład wybierając grupę osób, od których oczekujemy wiadomości, a wykorzystując wbudowaną funkcję LINK zrobimy zdjęcia, zaprogramujemy ulubioną muzykę, a gdy zapomnimy, gdzie właśnie jest nasz telefon, po prostu uruchomimy w nim alarm. Świetny gadżet prawda?
płaszcz H&M / spodnie Bershka / sweter Zara / zefarek Skagen SKT1203 / buty Dr.Martens

Sprawdź również:

0 comments