Happy New Year 2018

Za kilka godzin powitamy Nowy Rok. To, jaki on będzie zależy tylko i wyłącznie od Nas samych.
Ja wiem jedno - rok 2017 należał do mnie w stu procentach! To był jeden z najbardziej pracowitych okresów w moim życiu, ale ciężka praca przyniosła bogate efekty.
To idealny moment, by podziękować tym, którzy we mnie uwierzyli i dali mi szansę się wykazać. Podziękowania dla wszystkich osób, które stanęły na mojej drodze, wniosły do mojego życia cząstkę czegoś nowego i pozwoliły mi rozwinąć skrzydła na nowe możliwości.

Przede wszystkim, dziękuję Wam - drodzy czytelnicy, za wszelkie słowa otuchy, wsparcie i motywację. Ten blog nie istniałby bez Was. To właśnie Wasze komentarze - zarówno te pozytywne, które zawsze wywołują uśmiech na mojej buzi, jak i te negatywne, skłaniające do ewentualnych poprawek - sprawiają, że chce być jeszcze lepszy w tym co robię i tym samym dążyć do perfekcji. Bardzo cieszy mnie fakt, że mój blog dociera coraz cześciej za granicę, dzięki czemu mogę realizować projekty, o których nawet nie śniłem.

Dziękuję Marcie oraz Serafinowi, którzy dokładają wszelkich starań, by wykonane przez nich zdjęcia w przepiękny sposób opowiadały historie przedstawione na nich. Mógłbym tak wymieniać bez końca! Koniec roku to nie tylko podsumowanie, ale również życzenia na nadchodzący rok. Czego sam mógłbym sobie życzyć? Kolejnych pięknych podróży, bo tego czego doświadczymy podróżując nie zabierze nam nikt. Drugie marzenie to własne mieszkanie - byłby to namacalny dowód mojej ciężkiej pracy.
Kochani, a Wam życzę wytrwałości w dążeniu do celu! Marzenia są po to, by je spełniać! Jeśli czegoś naprawdę mocno chcecie, to jesteście to w stanie osiągnąć, a ja jestem dla Was przykładem. Niejednokrotnie wymaga to czasu i wtedy nie warto się poddawać.

Na koniec chciałbym zaprosić Was do obejrzenia ostatniego już w tym roku - tym razem sylwestrowego look'u, zrealizowanego z marką Hugo Boss. 
HAPPY NEW YEAR !
total look Hugo Boss / biżuteria Maria Black Jewellery


Sprawdź również:

3 comments