Keep smiling


"Uważam, że styl jest jedynym prawdziwym luksusem" - mówił Giorgio Armani. I nie bez powodu przywołuję tu słowa wielkiego projektanta. Szlachetna, czysta forma z subtelnymi, ale niekonwencjonalnymi detalami są znakiem rozpoznawczym odzieży i dodatków z każdej kolekcji włoskiego projektanta. 
Taka jest też linia Emporio Armani - kreatywna i zapowiadająca nowe trendy, które oddają dzisiejszy styl życia młodych ludzi. 
Już nie tylko ubrania lecz także akcesoria takie jak zegarki są idealnym dowodem na idealny mariaż najpopularniejszych cech wzornictwa marki ze współczesną technologią ubieralną. 
Zapytamy o możliwość przetestowania najnowszego modelu zegarka Emporio Armani bez zastanowienia odpowiedziałem: TAK!
Smartwatch z ekranem dotykowym Emporio Armani Connected to niezobowiązujący styl i estetyczna elegancja. Zegarki Emporio Armani powstały z myślą o osobach, które myślą tak jak jej twórca, że "elegancja nie polega na tym, aby zostać zauważonym, ale żeby zostać zapamiętanym". Łączenie innowacyjnych wzorów z klasyką sprawiają, że te dodatki mają niezmiennie swoich licznych zwolenników na całym świecie. "Zegarek wskazuje więcej niż tylko czas, odzwierciedla bowiem charakter tego, kto go nosi" - podkreślał Armani, dając przykład, że styl może iść w parze z jakością wykonania, że "styl jest ważniejszy niż krótkotrwałe trendy mody".
kurtka H&M / golf Zara / spodnie H&M / zegarek Emporio Armani Connected 
hair Paweł Zurco

Sprawdź również:

0 comments