MANOFTODAY by Hugo Boss

W życiu każdego z Nas znajdzie się osoba, która ma dla Nas ogromną wartość, która jest dla nas zarówno inspiracją jak i wsparciem. Dzisiejszy post to efekty współpracy kolejnego projektu Hugo Boss #MANOFTODAY, przedstawiającego najnowszy zapach #BOSSBOTLEED. 
To olbrzymie wyróżnieniem i jednocześnie zderzenie z przeszłością, która do dziś powoduje łzę w oku. Ideą projektu było ukazanie mężczyzny, który swoimi wartościami i zachowaniem ukształtował naszą tożsamość. Mężczyzny, który w znaczący sposób wpłynął na nasz życiowy sukces. 
Utrata ojca to najważniejsza lekcja w moim życiu i jednoczesny sprawdzian dla starszego brata, który z dnia na dzień prócz roli przyjaciela otrzymał za zadanie zapewnienie autorytetu, bezpieczeństwa i stabilności. 
Pamiętam początki mojego bloga, kiedy tak naprawdę wszystko raczkowało i nie byłem pewien czy droga, którą wybrałem była słuszna. Z zazdrością patrzyłem na innych, którzy tak wiele osiągnęli w swoim życiu. Mój brat był dla mnie motywacją i wsparciem. Powtarzał, że tylko ciężką pracą osiągnę to co zaplanowałem. "Zazdrość jest stratą czasu. Masz wszystko czego potrzebujesz' 
Widząc jego zaangażowanie i wcześniejsze poświęcenie nie pozostało mi nic więcej jak chwycić życie i wycisnąć z niego to co najlepsze. Udowodnić, że nigdy nie można się poddawać i dążyć do wyznaczanego celu. Zawsze mówił mi, że wartości, które posiadam, i wartości, których nauczyła nas nasza rodzina, zainspirują mnie do osiągnięcia moich przyszłych celów i bycia najlepszym człowiekiem, jakim kiedykolwiek mógłbym być. To jemu w dużym stopniu zawdzięczam to gdzie teraz jestem. 
A dziś to ja chce być przykładem dla Was i mobilizować Was do działania i realizacji obranych celi.
Zobaczcie historię inspirowaną najnowszym zapachem #BOSSBOTLED i dołącz do mojego świata #MENOFTODAY

Sprawdź również:

0 comments