Aztorin Kite Challenge 2018

Ubiegły weekend dostarczył mi wiele sportowych emocji! I nie mówię tu tylko o meczu polskiej reprezentacji ale o trwających zawodach o Puchar Polski w kitesurfingu. Na specjalne zaproszenie marki Aztorin - głównego organizatora tegorocznych zawodów po raz pierwszy miałem okazję na własne oczy i co najlepsze na własnej skórze poczuć emocje i nauczyć się podstaw kiteserfingu, co jak się okazało w praktyce wcale nie było łatwe. Tym razem Krynica Morska zrzeszyła polską czołówkę tej dyscypliny. 

Pomimo deszczu, który kilkukrotnie zmuszał zawodników do zejścia na ląd, warunki pogodowe były idealne i pozwoliły zaprezentować się każdemu z jak najlepszej strony. 
Najlepsi zawodnicy z każdej kategorii otrzymali zegarki z najnowszej kolekcji marki AZTORIN Sport. Jej istotnym atutem jest jakość. Wyjątkowe parametry tych zegarków, między innymi podwyższona do 200 m wodoszczelność i szafirowe szkło, sprawiają, że AZTORIN Sport, spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających pasjonatów sportów wodnych. To marka z charakterem! 
Jest wyrazista, dynamiczna, a przy tym niepozbawiona szyku, naturalnej klasy. 

Wraz z moim teamem przygotowałem dla was fotorelację z eventu. Mam nadzieję, że oglądając moje zdjęcia obudzi się w was duch sportu i rywalizacji. Sprawdź również:

0 comments