Reebok Daytona DMX


Dzisiejszy post to powrót do lat 90. a to wszystko za sprawą modelu buta, który nie tak dawno miał swoją premierę. Reebok Daytona DMX to kolejna wyciągnięta z archiwum brytyjskiej marki biegowa sylwetka pochodząca z lat 90 ubiegłego wieku. To kolejny model na liście "dad shoes", który powinien znaleść się w szafie każdego modowego zapaleńca. 

Czy projekt wypuszczony ponad 20 lat temu ma szanse odnieść sukces? 
Oczywiście. Mieszanka blichtru, kampu i luksusu to istota lat 90, które na dobre powracają do łask a warszawskie ulice są tego najlepszym przykładem. 

Kolorystyka utrzymana jest w połączeniu chłodnej szarość, bieli i granatu z niewielkimi logotypami marki w kolorze żółtym. Projekt dopieszczają odblaskowe elementy tak bardzo charakterystyczne dla lat 90. Oprócz tego, że but dobrze wygląda, sprawdza się on również w praktyce. Model ten wyposażony został w system amortyzacji DMX- co sprawia, że pod naciskiem naszego ciała komory powietrza umieszczone w podeszwie naszego buta rozkładają się równomiernie po to, by zapewnić nam jak najlepszą amortyzację.

Trudno wyobrazić sobie lata 90. bez dżinsu! Katany, kamizelki, boyfriendy, ogrodniczki - jeans odmieniony przez wszystkie przypadki. W dzisiejszym zestawieniu postawiłem na ciemnoniebieskie spodnie z letniej kolekcji marki Wrangler. Zobaczcie tylko na podszewkę w deseń z logo. Czad!

Zerknijcie koniecznie na moją interpretację lat 90. i dajcie znać w komentarzach jak Wam się podoba.
buty Reebok Daytona DMX / spodnie Wrangler / t-shirt Zara / okulary theblogshop.pl / naszyjnik Anka Krytyniak

Sprawdź również:

2 comments