Just do it!

Sportowa prostota odnajduje się pośród aktualnych trendów. Każdy z nas prowadzi szybkie wręcz zabiegane życie. Pośród miejskiej dżungli odnajdujemy obowiązki, ale też szukamy inspiracji, rozwijamy się, spełniamy marzenia. Czas dla siebie? Zazwyczaj znajdujemy go na siłowni, a w czasie letnich wakacji na świeżym powietrzu. W związku z tym, wykorzystałem piękną, słoneczną pogodę i stworzyłem nową odsłonę uniwersalności w sportowym wydaniu.
W dzisiejszym poście na plan pierwszy wysuwają się nietypowe kadry. Dlaczego o tym wspominam? Jak mogliście do tej pory zauważyć, dotychczas na zdjęciach odgrywałem pierwszoplanową rolę. Dziś jednak postanowiłem ustąpić miejsca… przestrzeni. To ona gra pierwsze skrzypce. Same kadry są bardzo spokojne, statyczne, wysublimowane. Nawet jeśli ruch przemyka po zdjęciach, kreuje przemyślany, pełen kunsztu obraz. Całość tworzy bardzo ciekawą koncepcję. Uniwersalna forma, ponadczasowe detale. Wszystko zostało zbudowane w bardzo przemyślany sposób. Krawędzie, proste linie, kształty prostokąta i kwadratu… mogę nawet pokusić się o stwierdzenie, że to małe dzieła sztuki, które dodatkowo uwypuklają nieśmiertelność sportowego stylu.
Światowe marki co sezon wypuszczają sportowe kolekcje, tym samym przekuwając uniwersalność i ponadczasowość w nowoczesne wydanie prostej klasyki. Na szkolne boisko założyłem więc komplet od Nike. O marce tej nie należy się rozpisywać. To firma, której nie trzeba też przedstawiać.

Sam komplet Nike jest niezwykle klasyczny, pełny ładu, harmonii i spokoju. W intensywnym odcieniu czerni świetnie współgra z białymi dodatkami, które ukryły się w wygodnych, nieograniczających swobodnego poruszania się, butach. Ciekawą rolę odgrywają także same skarpetki, które swoim wydaniem nawiązują do legendarnego stylu gwiazd koszykówki.
Jak na modnego mężczyznę, który uwielbia funkcjonalność, przystało, do sportowej stylizacji dołączyłem zegarek marki Aztorin. Jak można przypuszczać, czasomierz pochodzi z kolekcji Sport. Styl ten świetnie oddaje parciany pasek i zwykłe, klasyczne zapięcie. Połączenie czerni i czerwieni świetnie przełamuje prostotę, charakternym, lekko zadziornym stylem. Co ciekawe, sam zegarek pomimo nowoczesnej osobowości, prezentuje ponadczasową, uniwersalną tarczę z funkcjami datownika, alarmu, podświetlenia i sygnalizacji pełnej godziny. 
Klasycznie, prosto, ponadczasowo – to trzy słowa, które świetnie podkreślają dzisiejszą stylizację w sportowym, harmonijnym wydaniu. Koniecznie sprawdźcie nietypowe kadry i dajcie znać w komentarzu, co o nich sądzicie!

Sprawdź również:

3 comments