Simply minimal

Moda. Tak wiele inspirujących historii ma do opowiedzenia. Kreuje chwile, tworzy momenty, łączy nieoczywiste z ponadczasowym. Indywidualny styl to wartość niezwykła, wyróżniająca, oryginalna. Potrafi być spójny. Kontrastami gra na nosie zwyczajności. Tonacje minimalistyczne, świetnie przeplatają się z charyzmatycznymi detalami. Moda. To moja wartość, moja ostoja i mój styl. Dziś aranżuję nową stylizację, która uwieczniona w kadrze, zatrzyma momenty wspaniałe. 
Dzisiejszy look to połączenie prostych form z mocnymi motywami. Postawiłem na kremowy golf, który jest doskonałym tłem dla wzorzystej koszuli. Jej ciemne detale wyglądają niczym tajemnicza skóra węża. Do tego dobrałem proste, klasyczne spodnie i czarne, eleganckie buty. 
Minimalizm to opowieść o ponadczasowych, nieśmiertelnych wartościach. Te zostały fenomenalnie wplecione w design zegarka Skagen (model SKW6449 HOLST). Tu ciemny brąz skórzanego paska flirtuje z intensywnie kobaltową tarczą. Czas dyskretnie odmierzają białe wskazówki, które na tle uniwersalnego granatu prezentują się nad wyraz szlachetnie. W bieli utrzymane są też indeksy oznaczające godziny, a także dni tygodnia i miesiąca. Mineralne szkiełko chroniące tarczę wyróżnia się piątym stopniem twardości w skali Mohs’a, jest elastyczne, a co za tym idzie także odporne na stłuczenia i pęknięcia. Cienka stalowa koperta kusi smukłością, co idealnie komponuje się zarówno z mankietem koszuli, jak i- kontrastowo -  z grubym ściegiem zimowego swetra. 
To zegarek stworzony z myślą o mężczyznach, którzy cenią funkcjonalność, wysoką jakość wykonania, uwielbiającym wyzwania. Będzie niezastąpionym kompanem każdego wymagającego estety, dla którego mniej naprawdę znaczy - więcej. 
Mam dla was zniżkę -10% na prezentowany zegarek do wykorzystania w sklepie otozegarki.pl  (TUTAJ LINK) Zniżka z kodem RFS-XMASS1 do wykorzystania do 15 stycznia 2019r.

Moja opowieść minimalistyczna i zarazem designerska została wykreowana we wspaniale zaaranżowanym wnętrzu Hotelu Warszawa. Spójność form, kolorów i kształtów tworzy nieśmiertelne historie. Delikatne złocenia, przeplecione surowym drewnem, subtelnie flirtują z zielenią liści wdzięczących się w tle. 
spodnie, koszula, golf ZARA / buty H&M / zegarek Skagen model SKW6449

Sprawdź również:

11 comments

  1. Reasons Why You Need Wire Mannequins in Your Fashion Store. Wire mannequins are mannequins which are crafted from wire within the form of getting dressed. They are notably used by tailors and fashion keep owners to show their designs and products in a way that makes them truly appealing to people.

    OdpowiedzUsuń