Simply minimal

Moda. Tak wiele inspirujących historii ma do opowiedzenia. Kreuje chwile, tworzy momenty, łączy nieoczywiste z ponadczasowym. Indywidualny styl to wartość niezwykła, wyróżniająca, oryginalna. Potrafi być spójny. Kontrastami gra na nosie zwyczajności. Tonacje minimalistyczne, świetnie przeplatają się z charyzmatycznymi detalami. Moda. To moja wartość, moja ostoja i mój styl. Dziś aranżuję nową stylizację, która uwieczniona w kadrze, zatrzyma momenty wspaniałe. 
Dzisiejszy look to połączenie prostych form z mocnymi motywami. Postawiłem na kremowy golf, który jest doskonałym tłem dla wzorzystej koszuli. Jej ciemne detale wyglądają niczym tajemnicza skóra węża. Do tego dobrałem proste, klasyczne spodnie i czarne, eleganckie buty. 
Minimalizm to opowieść o ponadczasowych, nieśmiertelnych wartościach. Te zostały fenomenalnie wplecione w design zegarka Skagen (model SKW6449 HOLST). Tu ciemny brąz skórzanego paska flirtuje z intensywnie kobaltową tarczą. Czas dyskretnie odmierzają białe wskazówki, które na tle uniwersalnego granatu prezentują się nad wyraz szlachetnie. W bieli utrzymane są też indeksy oznaczające godziny, a także dni tygodnia i miesiąca. Mineralne szkiełko chroniące tarczę wyróżnia się piątym stopniem twardości w skali Mohs’a, jest elastyczne, a co za tym idzie także odporne na stłuczenia i pęknięcia. Cienka stalowa koperta kusi smukłością, co idealnie komponuje się zarówno z mankietem koszuli, jak i- kontrastowo -  z grubym ściegiem zimowego swetra. 
To zegarek stworzony z myślą o mężczyznach, którzy cenią funkcjonalność, wysoką jakość wykonania, uwielbiającym wyzwania. Będzie niezastąpionym kompanem każdego wymagającego estety, dla którego mniej naprawdę znaczy - więcej. 
Mam dla was zniżkę -10% na prezentowany zegarek do wykorzystania w sklepie otozegarki.pl  (TUTAJ LINK) Zniżka z kodem RFS-XMASS1 do wykorzystania do 15 stycznia 2019r.

Moja opowieść minimalistyczna i zarazem designerska została wykreowana we wspaniale zaaranżowanym wnętrzu Hotelu Warszawa. Spójność form, kolorów i kształtów tworzy nieśmiertelne historie. Delikatne złocenia, przeplecione surowym drewnem, subtelnie flirtują z zielenią liści wdzięczących się w tle. 
spodnie, koszula, golf ZARA / buty H&M / zegarek Skagen model SKW6449

Sprawdź również:

0 comments