HOME ARTJak zapewne zauważyliście na instagramie mój feed od Nowego Roku znacznie uległ metamorfozie. Z pewnością pojawia się na nim więcej zdjęć o tematyce art oraz ciekawie, artystycznie przedstawionych wnętrz architektury. Dzisiejszy wpis również nawiązywać będzie do sztuki. 
Od dłuższego czasu poszukiwałem do wnętrza ciekawych plakatów, które w magiczny sposób ocieplą mieszkanie i nadadzą im niepowtarzalnego charakteru. Dziś zaprezentuję Wam swoje wybory.
Stanęło na czterech plakatach z Desenio: Figures No1, Figures No2, Abstract Graphic No1, Abstract Graphic No2. Jeśli nie macie pomysłu jak chcielibyście, by wyglądała Wasza ściana i jakie plakaty najlepiej wyglądałyby ze sobą-  zerknijcie koniecznie na stronę Desenio, gdzie znajdziecie narzędzia umożliwiające wirtualne dopasowanie ich przed zakupem
W ramach współpracy mam dla was kod zniżkowy 30% na plakaty* w Desenio - KONRAD30 ważny do północy 04.02. Zaobserwujcie Desenio po więcej plakatowych inspiracji! 

*Z wyłączeniem ramek i plakatów z kategorii Handpicked/Collaborations/ PersonalizowaneSprawdź również:

2 comments

  1. fajny zegarek, generalnie super fotki. Ja też mam jeden bardziej elegancki, ale na co dzień to raczej stawiam na smartwatcha Huawei Watch 3 jest dużo bardziej praktyczny.

    OdpowiedzUsuń
  2. I think this is an informative post and it is very useful and knowledgeable. therefore, I would like to thank you for the efforts you have made in writing this article 슬롯사이트

    OdpowiedzUsuń